EREDMÉNYEINK, AMIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK és KIVÁLÓ TANULÓINK, TANÁRAINK
Országos Tanulmányi Versenyek, Területi Válogatók:
2019/2020:
Esemény megnevezése | Eredmény |
IX. Országos Népzenei Verseny, Területi Válogató-Nyíregyháza | Fejes Balázs- részt vett, döntőbe jutott (a döntő elmaradt) Tanár: Kozma Réka Anna |
2017/2018:
Esemény megnevezése | Eredmény |
IX. Országos Maros Gábor Ütőhangszeres Szóló- és Duóverseny – Győr | Gyuricskó Botond- részt vett Tanár: Domoki Soma Levente |
XIV. Országos Gitárverseny – Vác | Bán Lőrinc Péter- részt vett, döntőbe jutott Tanár: Bányai László, Papp Gábor |
VI. Országos Modern, Kortárstánc Verseny – Pécs | Bastidas Veronika II. hely Pápai Ildikó II. hely Duett: Bastidas Veronika, Kádár Fanni Gyöngyvirág II. hely Tanár: Gulyás Gerda |
IV. Országos Elektroakusztikus Zenei Verseny – Nagykanizsa | Horváth- Szabó Gyula- Döntő, Különdíj Tanár: Zádor Izabella |
2016/2017:
Esemény megnevezése | Eredmény |
VIII. Országos Népzenei verseny Területi Válogató – Nyíregyháza | Fejes Balázs- részt vett Tanár: Csider István |
XII. Országos Kodály Zoltán Szolfézs-és Népdaléneklési Verseny – Debrecen | Gál Bertalan- részt vett, döntőbe jutott Tanár: Vitális Éva Klára, Pusztai Katalin |
VI. Országos Klasszikus Balettverseny – Budapest | Bastidas Veronika- I. hely Fodor Menta- III. hely Duett Antal Bianka, Kádár Fanni Gyöngyvirág- III. hely Csoport Bastidas Veronika, Dávid Dóra Andrea, Pete Alexa- II. hely Tanár: Gyenesné Szarvas Katalin |
2015/2016:
Esemény megnevezése | Eredmény |
IX. Országos Czidra László Furulyaverseny Területi Válogató – Szeged | Oláh Pálma Katinka- részt vett Gácsi Éva- részt vett Tanár: Földes Mónika Zg: Pusztai Katalin |
2014/2015:
Esemény megnevezése | Eredmény |
V. Országos Társastáncverseny – Szeged | Kovács Róbert- Farkas Tímea- II. hely Lakatos Ádám- Tömösközi Kata- III. hely Kovács Lajos-Varga Ágnes- V. hely Csoportos formáció- III. hely Tanár: Márki Norbert és Jenei Éva |
XIII. Országos Gitárverseny, döntő – Vác | Bán Lőrinc Péter- IV. hely Tanár: Bányai László |
VIII. Országos Ütőhangszeres Szóló-és Duóverseny – Győr | Sárvári Tamás Attila- különdíj Tanár: Domoki Soma Levente |
V. Országos Modern-, Kortárstánc Verseny – Pécs | Lapu Fanni Garai Maja Anna- II. hely Tanár: Gyenesné Szarvas Katalin |
2013/2014:
Esemény megnevezése | Eredmény |
VIII. Országos Verseny a Továbbképző Évfolyamokra Járó Tanulók Számára, döntő – Szentendre | Karapancsev Kristóf Konsztantin- különdíj (trombita) Tanár: Márta Irén Zg: Rázga Áron |
VII. Országos Népzenei Verseny Területi Válogató – Eger | Bíró Dániel- IV. hely (citera) Tanár: Csider István |
XI. Országos Kodály Zoltán Szolfézs – és népdaléneklési Verseny, döntő – Debrecen | Gácsi László- I. hely Tanár: Karapancsevné Jász Ildikó |
V. Országos Klasszikus Balett Verseny – Budapest | Kádár Fanni Gyöngyvirág- II. hely Bastidas Veronika- Pete Alexa- III. hely Tanár: Gyenesné Szarvas Katalin |
2012/2013:
Esemény megnevezése | Eredmény |
XII. Országos Klarinétverseny Területi válogató – Nyíregyháza | Tóth Flórián Zoltán – III. hely Tanár: Megyeri Attila Zg: Körözsi Krisztina |
XI. Országos „Alba Regia” Kamarazene Verseny Területi válogató – Debrecen | Garai Maja Anna – zongora részt vett Karapancsev Kristóf Konsztantin – trombita részt vett Tanárok: Körözsi Krisztina zongoratanár, Márta Irén kürttanár |
2011/2012:
Esemény megnevezése | Eredmény |
XII. Országos Lubik Imre Trombitaverseny, döntő – Zalaegerszeg | Karapancsev Kristóf Konsztantin – VI. hely, különdíj Tanár: Márta Irén Zg: Tassonyi Zsolt |
XII. Országos Gitárverseny Luis Milan és John Dowland emlékére, döntő – Vác | Horváth Kornél részt vett, döntőbe jutott Tanár: Bányai László Sándor |