EREDMÉNYEINK, AMIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK és KIVÁLÓ TANULÓINK, TANÁRAINK
Megyei versenyek, a Szolnoki Pedagógiai Oktatási Központhoz tartozó iskolák versenyei:
2019/2020:
Esemény megnevezése | Eredmény |
Ceglédi Regionális Zongoraverseny – Cegléd | Szöllősi Anett Nóra- Bronzminősítés Éger Kata- Ezüstminősítés Tanár: Iváncsó Viola |
III. Ütőhangszeres szóló-, duó- és kamaraverseny – Szolnok | Miskolczi Hunor Koppány- 2. hely Tanár: Domoki Soma Levente |
2018/2019:
Esemény megnevezése | Eredmény |
XIX. Mezőtúri Fafúvósverseny– Mezőtúr | Gyuricskó István, klarinét- I. hely Tanár: Megyeri Attila Kovács Tímea, fuvola- emléklap Sándor Henrietta, fuvola- emléklap Zg.: Pusztai Katalin |
II. Tarnay Alajos Zongoraverseny – Jászberény | Molnár Zsófia- III. hely, különdíj Tömösközi Zsófia Dorka- emléklap Tanár: Domokiné Dékány Dóra |
X. Kamarazene Verseny – Szolnok | Túri Zsiványok Citerazenekar- I. hely Tanár: Csider István Ütőhangszeres előképzős kamaracsoportunk- III. hely Tanár: Domoki Soma Levente Major Zoltán- Debreceni Dániel- emléklap Tanár: Kun Katalin Molnár Zsófia- Tömösközi Zsófia Dorka- emléklap Tanár: Domokiné Dékány Dóra |
Ceglédi Kamarazenei Verseny | Ütőhangszeres előképzős kamaracsoport- Különdíj Tanár: Domoki Soma Levente |
2017/2018:
Esemény megnevezése | Eredmény |
Ceglédi Erkel Regionális Zongoraverseny – Cegléd | Bagdán- Kiss Médea- Bronzminősítés Tanár: Iváncsó Viola Fodor Zille- emléklap Tömösközi Zsófia Dorka- emléklap Tanár: Domokiné Dékány Dóra |
II. Ütőhangszeres Szóló- Duó- és Kamarazenei Verseny – Szolnok | Gyuricskó Botond I. díj Tóth Nándor Gábor- Dicséret Tanár: Domoki Soma Levente Zg.: Domokiné Dékány Dóra |
XVIII. Mezőtúri Szolfézsverseny – Mezőtúr | Mihalina Márk II. hely Borbíró Dávid III. hely Tanár: Karapancsevné Jász Ildikó Molnár Zsófia III. hely Herczegh Lilla- emléklap Dankó Andor Péter- emléklap Kovács Tímea- emléklap Tanár: Pusztai Katalin |
II. Jász- Nagykun- Szolnok Megyei Vonósverseny – Karcag | Csellisták Csányi Luca- Dicséret Fejes Dorina Magdolna- emléklap Tanár: Sindel Liza Hegedűsök Borbíró Dávid- emléklap Dankó Andor Péter- emléklap Tanár: Bereczki Lászlóné Zg.: Domokiné Dékány Dóra |
2016/2017:
Esemény megnevezése | Eredmény |
IX. Kamarazenei Verseny – Szolnok | Méhecske Citerazenekar- I. hely Tanár: Csider István citeratanár Egy húron pendülők kamaracsoport- dicséret Tanár: Bereczki Lászlóné Mezőtúri Gitár kvartett- emléklap Tanár: Bányai László Mezőtúri Fafúvóstrió- emléklap Tanár: Kovács Anikó |
Éneklő Ifjúság Hangverseny „B” Kategória – Szolnok | Daloló Pacsirták és Méhecske Citerazenekar- Arany minősítés Tanár: Pusztai Katalin és Csider István |
I. Tarnay Alajos Zongoraverseny – Jászberény | Bagdán- Kiss Médea- I. hely Tanár: Iváncsó Viola Mihalina Márk- különdíj Tanár: Kun Katalin Fodor Zille- emléklap Gál Bertalan- emléklap Tanár: Körözsi Krisztina |
XVIII. Mezőtúri Fafúvósverseny – Mezőtúr | Gyuricskó István- I. hely (klarinét) Molnár Laura- II. hely (oboa) Kovács Tímea- II. hely (fuvola) Sándor Henrietta- III. hely (fuvola) Oláh Pálma Katinka- különdíj (fuvola) Tanár: Megyeri Attila klarinéttanár, Kovács Anikó oboatanár, Patkósné Dobos Irén fuvolatanár Zg: Pusztai Katalin |
2015/2016:
Esemény megnevezése | Eredmény |
Jászkun Világ Művészeti Szemle – Martfű | Balett V. csoport- nívódíj Tanár: Gyenes Ferencné Méhecske Citerazenekar- dicséret Tanár: Csider István citeratanár |
XVII. Megyei Szolfézsverseny – Mezőtúr | Sándor Henrietta- különdíj Gál Bertalan- II. hely Gyuricskó István- II. hely Tanár: Karapancsevné Jász Ildikó Molnár Zsófia- II. hely Kovács Tímea- II. hely Oláh Pálma Katinka- III. hely, különdíj Tanár: Pusztai Katalin |
Megyei Gitárverseny – Jászberény | Bán Lőrincz Péter- I. hely Horváth Kornél- I. hely Szujó Zsombor- emléklap Tanár: Bányai László |
II. Megyei Rézfúvós Fesztivál – Szolnok | Máté Hunor- ezüstminősítés Tanára és zg: Márta Irén |
I. Megyei Ütőhangszeres Verseny – Szolnok | Juhász Olivér- zsűri dicséret Tanár: Domoki Soma Levente Zg: Pusztai Katalin |
I. Megyei Vonósverseny – Karcag | Borbíró Dávid- emléklap Dankó Andor- dicsérő oklevél Papp Nikolett- II. hely Tanár: Bereczki Lászlóné Zg: Zádor Izabella |
2014/2015:
Esemény megnevezése | Eredmény |
Jászkun Világ Művészeti Szemle – Martfű | Fejes Balázs- oklevél (citeraszóló) Méhecske Citerazenekar- nívódíj Tanár: Csider István |
XVII. Megyei Fafúvósverseny – Mezőtúr | Gyuricskó István- II. hely (klarinét) Molnár Laura- II. hely (oboa) Budai Márió- különdíj (szaxofon) Tanárok: Földes Mónika oboatanár, Megyeri Attila Klarinéttanár Zg: Körözsi Krisztina és Pusztai Katalin |
Heves és Szolnok Megyei Furulyaverseny – Gyöngyös | Kállai Kornél- III. hely Nagy Martin- dicséret Gácsi Éva- dicséret Oláh Pálma Katinka- I. hely Tanár: Földes Mónika Zg: Pusztai Katalin |
VIII. Megyei Kamarazenei Verseny – Szolnok | Ütőegyüttes- III. hely Gitáregyüttes- II. hely Zongora négykezes (Bencsik Dániel-Gácsi László)- II. hely Méhecske Citerazenekar- II. hely Tanárok: Domoki Soma Levente ütőhangszertanár, Bányai László Sándor gitártanár, Kun Katalin és Körözsi Krisztina zongoratanár, Csider István citeratanár |
2013/2014:
Esemény megnevezése | Eredmény |
Jászkun Világ Művészeti Szemle – Martfű | Tücsök Citerazenekar- Nívódíj Bíró Dániel- dicséret (citera) Tanár: Csider István citeratanár |
XVI. Megyei Szolfézsverseny – Mezőtúr | Bencsik Dániel- különdíj Gácsi László- I. hely, a verseny Nagydíja Gyuricskó István- I. hely, különdíj Sándor Henrietta- II. hely, különdíj Korom Kata- III. hely, különdíj Tanár: Karapancsevné Jász Ildikó- pedagógusi különdíj Gál Bertalan- I. hely, különdíj Szebenyi Kristóf- II. hely, különdíj Tanár: Pusztai Katalin- pedagógusi különdíj |
Megyei Rézfúvósverseny – Karcag | Karapancsev Kristóf Konsztantin- II. hely Tanár: Márta Irén Zg: Pusztai Katalin |
Megyei Gitárverseny – Jászberény | Bán Lőrincz Péter- I. hely Bíró Ádám Márk- III. hely Horváth Kornél- I. hely Tanár: Bányai László |
2012/2013:
Esemény megnevezése | Eredmény |
XVI. Megyei Fafúvósverseny – Mezőtúr | Tóth Flórián Zoltán- II. hely (klarinét) Gyuricskó István- II. hely (klarinét) Chif Richárd- II. hely (szaxofon) Sándor Henrietta- II. hely (fuvola) Molnár Laura- különdíj (oboa) Tanárok: Földes Mónika oboatanár, Megyeri Attila klarinéttanár, Patkósné Dobos Irén fuvolatanár Zg: Körözsi Krisztina és Márta Irén |
Jászkun Világ Művészeti Szemle – Martfű | Tücsök Citerazenekar- Nívódíj Bíró Dániel- Nívódíj (citera) Tanár: Csider István citeratanár |
VII. Megyei Kamarazenei Találkozó – Szolnok | Tücsök Citerazenekar- I. hely Zongora négykezes- II. hely (Gácsi László- Bencsik Dániel) Tanárok: Kun Katalin és Körözsi Krisztina zongoratanár, Csider István citeratanár, Látrányi Lajos ütőhangszertanár |
XVIII. Megyei Rézfúvósverseny – Tiszafüred | Karapancsev Kristóf Konsztantin- kiemelt I. hely Tanár: Márta Irén Zg: Márta Irén |
2011/2012:
Esemény megnevezése | Eredmény |
Megyei Szolfézsverseny – Mezőtúr | Gácsi László- I. hely Korom Kata- II. hely Sándor Henrietta- II. hely Tanár: Karapancsevné Jász Ildikó- pedagógusi különdíj, Szebenyi Kristóf- különdíj Tanár: CsidernéCsizi Magdolna |
Megyei Rézfúvósverseny – Karcag | Karapancsev Kristóf Konsztantin- I. hely (trombita) Tanár: Márta Irén |
Megyei Gitárverseny – Jászberény | Horváth Kornél- kiemelt I. hely Kötél Enikő Flóra- III. hely Tanár: Bányai László Sándor |